Naklejka Kotwica

  • Kod: KWA-3
  • Producent: nietylkona
  • szt.
  • 1,16 zł

Naklejka wycięta ploterem tnącym z matowej folii samoprzylepnej (folia PCV, 75 mikronów, klej poliakrylanowy na bazie wody, permanentny). Aplikacja naklejek ploterowych jest bardzo prosta, wzór naklejki przenosi się przy pomocy folii transportowej (o osłabionej sile kleju), którą po naniesieni motywu usuwa się. Naklejki wykonane z foli ploterowej ze względu na obustronne wybarwienie folii bardzo dobrze prezentują się na szybach, jak również nadają się na niemal każdą gładką i stabilną powierzchnię np. na szyby, ściany, meble, samochody, motocykle, łodzie, kafelki, lustra, plastik, tworzywa sztuczne, drewno, porcelana. Do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja montażu.

UWAGA: Ze względu na szeroki wybór dostępnych opcji naklejek (kolor, wymiar, wzór itd...) wszystkie naklejki ploterowe produkujemy po otrzymaniu zamówienia. Jeżeli potrzebuję Państwo inny wymiar lub wzór -  wykonujemy również naklejki  wg. indywidualnych wytycznych oraz projektu klienta.

Aplikacja folii

Zalecana temperatura naklejania: powyżej +10oC

Powierzchnia, na którą naklejana jest folia musi być oczyszczona z kurzu, smarów oraz innych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć niekorzystnie na przyklejenie się tego produktu. Świeżo lakierowane lub malowane powierzchnie powinny być pozostawione do wyschnięcia przez minimum 3 tygodnie. Możliwości zastosowania wybranych lakierów lub farb z folią samoprzylepną powinny zostać sprawdzone przed ostatecznym naklejeniem folii.

Kolory

Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów, jako że na odbiór koloru mają wpływ m.in. jasność i typ  wyświetlacza monitora / tabletu itd...

Produkujemy: naklejki na samochody, naklejki na  ściany, naklejki na szyby, naklejki na meble, naklejki na łodzie, naklejki na łódki, naklejki na kafelki, naklejki  na lustra, naklejki na torzywa sztuczne, naklejki na drewno, naklejki na porcelanę, naklejki do sklepów, naklejki dla firm, naklejki na kosze na śmieci, naklejki na tekstylia, wprasowanki, flex, flock, naklejki do hoteli, naklejki do restauracji, naklejki dla firm, naklejki recykling, etykiety łazienkowe, naklejki na kosmetyki, etykiety na produkty